Az MLSZ Elsőfokú Licencadó Bizottsága elfogadta az NB II-re beadott licenckérelmünket, s ezzel megadta klubunknak a zöld jelzést a másodosztályban való indulásra. áll a szentlőrinci csapat hivatalos közleményében

Ma délelőtt a Magyar Labdarúgó Szövetség licenceket elbíráló testülete első körben határozatot hozott a hazai klubok által benyújtott kérelmek felett. Egyesületünk nagy örömére az MLSZ által előírt kritériumoknak megfeleltünk és első körben, hiánypótlás nélkül sikerült eleget tennünk a feltételeknek.

A szövetség döntése után klubmenedzserünket, Pichler Gábort kérdeztük:
– Büszkeséggel tölt el minket, hogy a tavalyi év után idén is sikerült az NB II. licenc kritériumainak maradéktalanul megfelelnünk, ami közel két hónap háttérmunka eredménye. Mindez azt bizonyítja, hogy a pályán elért kiváló eredmények mellett az operatív területen is minőségi munka folyik sportszervezetünknél. A határozat értelmében már csak rajtunk múlik a magasabb osztályban való indulás!