3-2-es győzelmet aratott Dárdai Pál Herthája a Bundesliga 2-ben a Holstein Kiel ellen. Az első félidőben két góllal vezettek, de a hazaiak kiegyenlítettek. Végül az utolsó utáni percben rúgott tizenegyes döntött. – írja a telex.hu

Hertha már az első félidő végén vezetett két góllal. Prevljak talált be a 27. percben, majd a 39. percben Bouchalakis rúgott egy újabb gólt.

A hazaiak az 54. percben szépítettek Pichler révén, és ezzel a második félidőben borítottak is mindent. Viszont három perccel később Skrzybski tizenegyest rúghatott, így lett 2-2 az állás.

A Hertha, a 88. percben két büntetőt is kapott így az utolsó percekben, viszont ezt Tabakovic elrontotta, de a 93. percben Reese már sokkal higgadtabb maradt, és ezzel el is döntötte a mérkőzést.