A következő mérkőzésen már nem Weitner Ádám irányítja a PMFC labdarúgó csapatát. Erről a klub a hivatalos oldalán számolt be.

Elváltak a PMFC és eddigi vezetőedzőnk útjai, akinek klubunk vezetése a mai nappal felbontotta a szerződését. A 41 esztendős trénerrel együtt távozik Lazar Stanisic asszisztens edző is. Klubunk az új vezetőedző személyét illetően hosszú távú, szakmailag megalapozott megoldásban gondolkodik, addig is Németh Zsolt irányítja NB II-es labdarúgócsapatunkat.

Weitner Ádámnak és Lazar Stanisicsnak köszönjük a PMFC-ért végzett munkáját, sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban.” – áll a közleményben

A PMFC jól kezdte az idei szezont, az első 5 meccse után 11 ponttal állt, ám azóta 2 döntetlen és 2 vereség a mérlegük, a legutóbbi, megyei rivális Kozármisleny elleni 3-0-ás vereség pedig az utolsó csepp volt a pohárban.

Borítókép forrása: PMFC oldala