A Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség idén is megrendezi az „Év Legjei” szavazást 12 kategóriában. A jelöltek listája megtekinthető az MKOSZ-BMKSZ honlapján, ahol a szavazatokat is le lehet adni 2023. december 31-ig. Az eredményhirdetést és a díjátadót 2024. januárban tartják majd meg.

Baranya vármegye 2023. „ÉV LEGJOBBJAI” jelöltek névsora:

Felnőtt amatőr női játékos: Kakócz Kata Diána (Komló Sport KK), Boda Sára (Kozármisleny SE), Simon Dorottya (Kozármisleny SE), Temes Boglárka Katalin (PVSK), Gyuró Dalma (PVSK)

Felnőtt amatőr férfi játékos: Mándity Markó (Kozármisleny SE), Eller Balázs (Mecsek SE), Matolcsi Hunor (Medikus SE), Kapcsa Viktor (Mohácsi TE), Nagy Kevin Krisztián (PEAC), Marczi Ádám Gábor (PEAC), Takaró Tamás Mihály (PVSK)

U14 leány játékos: Palotás Lili (Komló Sport KK), Szerecz Blanka (PVSK), Kőhegyi Sarolta Linda (PVSK), Novreczky Hanga (PVSK), Novreczky Csenge (RA), Kovács Nóra (RA), Tálosi Gréta (RA)

U16 leány játékos: Kerekes Luca (Komló Sport KK), Dömös Hédi (PVSK), Pirisi Eszter (PVSK), Halmágyi Kitti (RA), Gréts Dalma (RA)

U18 leány játékos: Kéri Csenge (Komló Sport KK), Agócs Barbara (Komló Sport KK), Mayer Dorina (PVSK), Csiki Hanna (PVSK), Séra Zsófia (PVSK), Rátkai Eszter (RA), Szakolczi Diána (RA)

U14 fiú játékos: Maros Attila (Kozármisleny SE), Pinczehelyi Vencel (PVSK), Salai Dorián (PVSK), Szundi Zsigmond József (PVSK), Gáspár Vince (RA), Inalegwu Noel (RA), Fekete Ádám (RA), Marokházi Levente (RA)

U16 fiú játékos: Szabó Krisztián Tamás (Kozármisleny SE), Takács András István (PVSK), Fitus-Barics Dániel (PVSK), Kohn Tamás (PVSK), Lukácsi Gábor (RA), Mezőfi Márk (RA), Teszárik Márton (RA), Török-Papp Benedek (RA).

U18 fiú játékos: Szabó Dániel Máté (Kozármisleny SE), Radó Ádám (PVSK), Harka Szabolcs (PVSK), Huszka Boldizsár Péter (PVSK), Rozmer Bálint (PVSK), Bor Gábor (RA), Angyal Medárd Ámon (RA)

U20 fiú játékos: László János (Kozármisleny SE), Gróf Máté (PVSK), Németh András (PVSK), Molnár Mátyás (PVSK), Bánfi Balázs (RA), Merkl Barna Márton (RA), Kazy Balázs (RA), Rátgéber Tamás (RA)

Az év amatőr edzője: Szabó Nóra (Komló Sport KK), Czukor János (Komló Sport KK), Tóth József (Kozármisleny SE), Kiefer Csilla (Kozármisleny SE), Czigler László (Mohácsi TE)

Az év női utánpótlás edzője: Csutorás Fanni (PVSK), Rátkainé Eördögh Edit (RA), Meszler Balázs (RA) Az év férfi utánpótlás edzője: Szabó Nóra (Kozármisleny SE), Stranszky Bettina (PVSK), Moosz Milán (RA), Bojan Salatic (RA

Az év férfi utánpótlás edzője: Szabó Nóra (Kozármisleny SE), Stranszky Bettina (PVSK), Moosz Milán (RA), Bojan Salatic (RA

A szavazólap az alábbi linken tölthető ki:

https://forms.gle/VrZK2MvT6AhFvECp8