A holland Max Verstappen nyerte a Formula egyes világbajnokság második futamát, így 51 ponttal vezeti a világbajnokságot csapattársa, Sergio Perez előtt.

A futam túl sok izgalmat nem hozott. A 6. körben Stroll balesete biztonsági autós fázist hozott, ahol a versenyzők többsége kiállt kerékcserére. Néhányan, akik csapaton belül hátul voltak, megpróbáltak kinn maradni, így átmenetileg Lando Norris került az élre, ám a két Red Bull őt és Hamiltont is könnyű szerrel megelőzte, amikor pedig a két brit versenyző kiállt, a 8-9. helyre csúsztak vissza.

Verstappent mögött a mexikói Sergio Perez végzett, őt a Ferrari versenyzője, Charles Leclerc követte. A Carlos Sainz helyett beugró Oliver Bearman jó futamot futva a hetedik helyen ért célba.