2025. március 1-től Nehr László veszi át a Duna-Dráva Cement Kft. (DDC) Beremendi Cementgyárának gyárigazgatói pozícióját. – olvasható a Duna-Dráva Cement Kft. Beremendi Cementgyárának hivatalos közleményében.
A Beremendi Cementgyár korábbi gyárigazgatója, Müller Ádám a vállalatnál töltött négy évtized után nyugdíjba vonul.
Nehr László középiskolai tanulmányainak elvégzése után a Beremendi Cementgyárban kezdte meg a pályafutását, és a vállalatnál eltöltött évek alatt szerezte meg diplomáit. Az évek során több munkakörben is dolgozott, kinevezését megelőzően karbantartási vezetőként széleskörű szakmai feladatok ellátásáért volt felelős, az operatív teendőktől kezdve egészen a stratégiai tervezésig. Projektvezetőként pedig több hazai és nemzetközi projekt sikeres megvalósításában is kulcsszerepet játszott.
„Karrierem során a jelenlegi kinevezés jelenti számomra a legnagyobb mérföldkövet és elismerést. Elsődleges célom, hogy egy szakmailag kiváló és motivált csapattal dolgozzunk együtt, minden további siker ennek természetes következménye.” – nyilatkozta Nehr László, a DDC Beremendi Cementgyárának új gyárigazgatója.

Néhány sor a Duna-Dráva Cement Kft-ről:
A Duna-Dráva Cement Kft. Magyarország egyik meghatározó építőanyag-gyártója, cement, transzportbeton, valamint kavics és beton-adalékanyag termékek előállításával foglalkozó, több mint száz éves múltra visszatekintő tradicionális vállalat. Két magyarországi cementgyárában, több mint negyven betonüzemében – az „Év foglalkoztatója” díjjal is elismerten, közel 600 hazai munkavállalót foglalkoztat. Gyárai az európai piac élvonalát képviselik, a legkorszerűbb technológiai színvonalon, környezetkímélő módon termelnek. A DDC két, németországi székhelyű szakmai befektető, építőanyag-ipari társaság, a Heidelberg Materials és a Baustoffgruppe Schwenk tulajdonában áll. A közelmúltban a cégcsoport jelentős fejlesztéseket és beruházásokat hajtott végre a DDC-nél, amelyek megerősítették a magyarországi leányvállalat versenyképességét és technológiai színvonalát is. A vállalat termékei kiérdemelték a „Magyar Termék” és „Hazai Termék” védjegyhasználati jogot.
Forrás: sajtóközlemény