A II. Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokság első napja remek pécsi eredményekkel zárult. Hartmann Máté 1500 méter gyorson 15:16.13-as idővel ifjúsági országos bajnok lett, Kovács Bence Péter pedig 6. helyen zárt a döntőben, ugyancsak az ifjúsági kategóriában 200 méter vegyesen. – olvasható a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. hivatalos oldalán.

Második alkalommal rendezik meg az úszók Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokságát november 29. és december 2. között a Tiszavirág Sportuszodában. A délelőtti időfutamok 9:00-kor, a délutáni döntők 17:00-kor kezdődnek. A délelőtti és a délutáni programokat is a MÚSZ Youtube csatornáján lehet élőben követni. A nyitónapon a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola 6 úszója versenyzett. Hartmann Máté ifjúsági országos bajnok lett 1500 méter gyorson 15:16.13-as idővel, Kovács Bence Péter pedig 6. helyen zárt a döntőben, ugyancsak az ifjúsági kategóriában 200 méter vegyesen.