„Iskolánk közössége megrendülten gyászol. Diákunk, iskolánk diákelnöke egy tragikus balesetben életét vesztette. Fájdalmunkra nincsenek szavak.” – írja a Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum hivatalos közösségi oldala.

A 18 éves diákot ért tragikus baleset a Tények információi szerint a fiatalt szombat éjjel 2 óra körül történt. Ekkor érte halálos áramütés a fiatal fiút, miután egy buliból hazafelé tartva felmászott egy dízelmozdonyra a budaörsi vasútállomáson.
A 18 éves fiatal még elküldött egy szelfit a haveroknak, majd ezután szinte pillanatokkal később már szörnyethalt. A fiú ruhája lángra kapott, amit egy másik tehervonat mozdonyvezetője ugyan megpróbált eloltani, de a fiatal életét már így sem tudta megmenteni.

A bahir.hu oldalán folyamatosan talál friss híreket, információkat.